ISSN 0026-1173

OBJEDNÁVKA | FREE BOOKING

Vážení,

rádi bychom Vás informovali o nadcházejících změnách, které pro Vás redakce časopisu přichystala. Časopis bude i nadále vycházet 6x ročně, a kromě informací z oblasti meteorologie, klimatologie, kvality ovzduší nebo hydrologie Vás čeká i řada novinek. Odborný recenzovaný časopis Meteorologické zprávy, vydávaný již od roku 1947, bude všem zájemcům z České republiky, distribuován zcela ZDARMA v tištěné podobě a brzy bude dostupný i v on-line verzi na stránkách casmz.chmi.cz, kde si ho bude možné stáhnout ve formátu *PDF (bez poplatků, registrace).

 

V souvislosti s těmito změnami bychom Vás rádi požádali o krátkou spolupráci.

 

K odebírání tištěného časopisu je nezbytné vyplnit formulář a zaslat zpět na adresu: Český hydrometeorologický ústav, Tiskové a informační oddělení, Na Šabatce 2050/10, 143 00 Praha 4-Komořany nebo elektronicky na e-mail: nakladatelstvi@chmi.cz, a to pokud budete mít i nadále zájem o zasílání tištěného výtisku.  Zároveň Vás prosíme o připojení prohlášení, že udělujete ČHMÚ, jako správci osobních údajů, dobrovolně souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů  (jméno a příjmení, adresa, případně e-mail) po dobu distribuce časopisu Meteorologické zprávy.

 

Děkujeme Vám za pochopení a i nadále pevně věříme, že Vám časopis bude přinášet radost a zachováte nám přízeň i pro nadcházející léta.

Redakce

Bezplatná objednávka časopisu | Free booking of the Meterological Bulletin

 

Adresa:                                                             Address:

Hana Stehlíková                                                 Hana Stehlíková

Český hydrometeorologický ústav                   Czech Hydrometeorological Institute

Na Šabatce 2050/17                                        Na Šabatce 17

143 06 Praha 412-Komořany                         143 06 Prague, Czech Republic

 

Tel. | Phone: +420 244 032 722

E-mail: nakladatelstvi@chmi.cz

Formulář ke stažení

© ČHMÚ 2019